İlginç bilgiler

Başparmağınızın Şekli Kişiliğinizi Gösteriyor!

Seçilmiş? Korku veren! Baş parmağınızın benzersiz kişiliğiniz hakkında neler ortaya koyduğunu bulalım:

1. Baş parmağınızın Üst Yarısı, Alt Kısımdan Büyük

Bu başparmak şekli, ulaşması muhtemel olanlara aittir. Sıradanlık senin için yeterli değil ve ikinci en iyiye razı olmaktan daha iyisini yapmayı tercih ediyorsun! Yaptığınız her şeyde mükemmelleşmeyi seviyorsunuz – ister kişisel hayatınızda ister profesyonelinizde olsun – ve bu gerçekten gösterir. Başaramadığınızda, zamanınızı sessizce büyük bir şey yapmayı hayal ederek geçirirsiniz.

Hedeflerinize ulaşmanın sizin için bir saplantı haline gelmesine kadar hedef odaklısınız. Başarılı olmak konusunda çok güçlü olsanız da başarılarınızla ilgili kibirli bir tavrınız yok. Bunun yerine, çok mütevazı ve minnettarsınız.

2. Alt Yarı Üst Yarıdan Büyük

Nezaket ve tevazu, bu başparmak tipinin sahiplerinin iki göze çarpan özelliğidir. Sen çok köklü bir bireysin ve kökenlerine çok büyük değer veriyorsun. Durumda çalışırken bile daima sakin olursun. Ayrıca, lotunuzdan memnunsunuz ve asla daha fazlasını elde etmek istemiyorsunuz. Ancak, birisine bir söz verirseniz, teslim edeceksiniz. Çok düşüncelisin.

Sizinle ilgili eşsiz bir şey, küçük şeylerin önemini anlamanız ve bunlarda mutluluk bulmanızdır. Ruhun kibarlığı, alçakgönüllülüğün, seni topraklı tutar ama aklın yüce ideallerin ortasında dolaşır. Sen harikasın ve güzel bir akla ve kalbe sahipsin.

3. Başparmağınızın Yarısı Eşit Büyüklüğünde

Böyle bir başparmak şekli, sahibinin dengeyi arayan doğasını belirtir. Kendinize uyumlu, siz de dışınızdaki uyumu ararsınız ve bunu başarmaya çalışırsınız. Bir çatışmanın çözüme ihtiyacı olduğunda, ancak birbiriyle aynı fikirde olan iki tarafın ikna olmasını sağlayabileceğiniz tek kişi sizsiniz. Yaşamınızın tek amacı, yaşadığınız her durumda denge kurmaktır.

Yin ve yang’ın felsefesi, yemin ettiğiniz şeydir. Örneğin, eğer kötü bir şey olursa, içinde iyiyi bulmayı başarabilirsin. Çirkin bir şey varsa, içindeki güzelliği göreceksiniz. Karanlık hüküm sürerse, içindeki ışık işaretini bulacaksınız. Neyin yanlış gittiğinin önemi yok, her zaman bunun yolunu bulacaksın.

4. Başparmağınız Esnekdir

Esnek bir başparmak geriye doğru bükülebilen ve oldukça belirgin bir kemere sahip olandır. Bu tür bir baş parmağa sahip olmak, sizin çok uyumlu bir doğaya sahip olduğunuzu gösterir. Sürekli değişen ortamlara adapte olmak için hızlı, sizin için çok çekici olan belli bir esnekliğe sahip. Gerçek bir kurtulan, sürekli kendini etrafındaki dünyaya atıyorsun.

Düşünülmesine rağmen, değişmeleri gerekiyorsa düşüncelerinizi değiştirmeye aldırmazsınız. Açık fikirli ve kişiliğiniz, hedeflerinize ulaşmada büyük ölçüde etkilidir. Bu çok nadir bir kaliteye sahip ve size geri kalanı için kesin bir avantaj sağlıyor.

5. Baş parmağınız esnek değil

Düz veya sert bir parmak baskın bir yapıya işarettir. Sen inatçısın. Dönemi. Ama bu mutlaka kötü bir şey değil. Örneğin, bir taahhütte bulunduğunuzda, işler ne kadar zor olursa olsun, her zaman bunu takip edersiniz. Sertliğiniz, hedeflerinize gelince, değişmeyeceğiniz yer olarak kendini gösterir. İstersen alırsın.

Bu sizin odaklanmış ruhunuz, aynı zamanda sizin güvenilir ve güveninize değer. Etrafınızdaki insanlar asla onları hayal kırıklığına uğratmayacağınıza eminiz. Sadakatin gerçekten değişmez ve övgüye değer. Bu yüzden, inatçılığınızı, bunun arkasında çok fazla düşünce ve mantık olduğu için, negatif yerine olumlu bir özellik olarak adlandırabilirsiniz.

Daha önce söylediğimiz gibi, kendinizi tanımak sonsuz bir süreçtir. Umarız asla var olmadığınızı bildiğiniz tarafları keşfetmenize yardımcı oluruz! Yine de çiviledik mi? Başparmak şeklinin senin hakkında söylediklerini kabul ediyor musun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!